Strona główna

Szkoła

Ogłoszenia
Z życia szkoły
Historia
Położenie-dojazd
Kontakt
Dzwonki
Biblioteka
Świetlica
Sport
Dokumenty
Plan lekcji
Nasz patron
 

Administracja

Kierownik gospodarczy
Kadry
Sekretariat
Stołówka
 

Inne

Szkoła marzeń
Native Speakers
eTwinning
Nowa Iwiczna Band

Działania proekologiczne...

... w Zespole Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej
 
W roku szkolnym 2010/2011 uczniowie gimnazjum realizowali szereg projektów, które kształtowały postawy badawcze i proekologiczne.
Pierwszy z projektów dotyczył wykonania broszury w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”.
Przed przystąpieniem do konkursu uczniowie uczestniczyli w warsztatach przeprowadzonych przez specjalistę w tym zakresie.
Tematem broszury były odpady niebezpieczne i problemowe, które możemy znaleźć w naszych gospodarstwach domowych i jak należy prawidłowo z nimi postępować. Znalazły się w niej informacje dla społeczności lokalnej gdzie mogą oddać poszczególne rodzaje odpadów niebezpiecznych i problemowych oraz elementy zachęcające ludzi do właściwego postępowania z tymi odpadami.... 
                                                                                    
 przeczytaj więcej...>  
                                                                                             Joanna Stępień

V Festiwal Piosenki Angielskiej

V Festiwal Piosenki Angielskiej
 
Dnia 04.02.2011 w naszej szkole odbył się V Festiwal Piosenki Angielskiej. W kategorii szkoła podstawowa klasy 0-III pierwsze miejsce zajęła... 
                                                                                    
 przeczytaj więcej...>  
                                   Magdalena Teklak, Anna Seidler, Agnieszka Jezierska

„Mity na wesoło w 5c”

MITY NA WESOŁO W 5C
 
Jak sprawić, żeby lekcja polskiego była inna, naprawdę interesująca, wręcz porywająca? To proste: należy oddać stery uczniom. Przekonałam się o tym, inicjując w klasie 5c projekt: Mity na wesoło. Zamiast nudnej powtórki – zabawa w aktorów, reżyserów, scenografów, kostiumologów.
Całe przedsięwzięcie trwało 3 tygodnie. Piątoklasiści podzielili się... 
                                                                                    
 przeczytaj więcej...>  
                                                                                                     Milena Stochel

„Wielkanoc 2010”

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY...
 
...W dniach 22 – 31 marca 2010r świetlica zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej zorganizowała kiermasz prac artystycznych swoich podopiecznych.
Tematem dziecięcych wytworów plastycznych były Święta Wielkanocne. Wielką furorę zrobiły...        
 zobacz więcej...>  
                                                                                                     Nauczyciele świetlicy

Wielka tragedia pod Smoleńskiem  Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie zginęło w sobotę w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, którym lecieli na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej.                     Prezydent Polski...>
                                                                                             CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !

Wstrząśnięci tragiczną śmiercią łączymy się w bólu i żałobie z Rodzinami i Bliskimi Ofiar tragicznego lotu do Katynia. Pogrążeni w głębokim smutku żegnamy Ich na zawsze.                           zobacz więcej...>

                                                                  Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły
                                                                      oraz cała społeczność uczniowska
                                                                Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej.

12 kwietnia ok. godziny 1130 Wójt Gminy Lesznowola Pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik oraz Przewodnicząca Rady Gminy Lesznowola Pani Bożenna Korlak wraz Dyrekcją naszej szkoły w asyście uczniów, złożyli wiązankę kwiatów i zapalili znicze pod Dębem Katyńskim. W ten sposób uczcili pamięć ofiar Katynia oraz Prezydenta Rzeczpospolitej i Pierwszej Damy, a także wszystkich pasażerów samolotu, który uległ katastrofie pod Smoleńskiem.
Cześć ich pamięci.                         
 zobacz zdjęcia...>

W poniedziałek 12 kwietnia o godz. 830 Dyrektor szkoły Paweł Żurowski spotkał się z całą społecznością szkolną na nadzwyczajnym apelu poświęconym tragicznym wydarzeniom z sobotniego poranka 10 kwietnia 2010r. Pogrążeni w żalu i zadumie uczciliśmy minutą ciszy pamięć tragicznie zmarłych.             zobacz zdjęcia...>


W ramach akcji „Katyń – ocalić od zapomnienia”, której patronował Prezydent Lech Kaczyński na dziedzińcu przed szkołą w listopadzie 2009r. posadzony został Dąb Pamięci symbolizujący jedną z ofiar Katynia por. Edmunda Staśkiewicza. W tygodniu żałoby narodowej niech dąb ten będzie symbolem ofiar sprzed 70 lat oraz Tych z 10 kwietnia 2010r.
                 Zachęcamy społeczność lokalną do zapalenia w tym miejscu znicza symbolizującego pamięć wszystkich ofiar.
                                                                                                             Dyrekcja

„Warsztaty poetycko-wokalne”

Ewa i Daria...
 
...swoje hobby poetycko- wokalne umiejętnie wykorzystują w zajęciach z dziećmi w swoim wolnym od lekcji czasie, a ponieważ warsztaty cieszą się popularnością pomagają im w tym koleżanki z klasy Anita Nogowska i Joanna Brociek. W opinii wychowawców świetlicy i mojej własnej jest to niezwykle cenna inicjatywa ,tym bardziej że z zapowiedzi autorów ma owocować konkursami poetyckimi dla dzieci (pierwszy w trakcie realizacji).
Gratulacje dla Rodziców i podziękowania dla opiekunów świetlicy.
Inicjatorki pomysłu w trakcie zajęć.       
 zobacz zdjęcia...>  

                                                                   wychowawca klasy 1 A Piotr Brzozowski

Zgodnie z zapowiedziami w dniu 19 marca 2010 roku o godz. 14.30. w naszej szkole zaistniał pierwszy festiwal "Słowo i piosenka" .W tym konkursie brały udział dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, które przygotowały wiersze i utwory z pomocą Darii Kromer(1A),Ewy Falkowskiej(1A) i Zuzi Rosy(3A koło teatralno-wokalne). Dzieci oceniało jury w składzie M. Ciężkowski, M. Stochel, J. Wilk oraz A. Łaskawiec.
Spośród uczestników wybrani zostali :
-najlepsi w kategorii "Słowo"
I miejsce Monika Zajaczkowska. II miejsce Weronika Simińska. III miejsce Sonia Chojnacka
Wyróżnienie -Karolina Krawczyk
-najlepsi w kategorii "Piosenka"
I miejsce Kasia Dubiniecka. II miejsce Dominika Nowak. III miejsce Duet-Karina Kulbaka/Iga Zielińska

Serdeczne podziękowania organizatorom uczennicom w/w w artykule oraz koleżankom z klasy 1 A gim. Anicie Nogowskiej ,Joasi Brociek, Klaudii Szymanowskiej, Kamili Serewis, Kasi Leczyckiej, Ani Gredowskiej i chłopcom Sebastianowi Starzakowi i Konradowi Popławskiemu i mamie Pani Nogowskiej oraz w-w nauczycielom z jury.

wychowawca klasy 1A Piotr Brzozowski.

                                                                     Pozdrawiam wychowawca klasy 1A
                                                                                       PIOTR BRZOZOWSKI

„Akcja humanitarna pomocy mieszkańcom Haiti”

W dniach 20-23 stycznia 2010r. na terenie...
 
...Zespołu Szkół w Nowej Iwicznej z inicjatywy uczennic klasy 1 A gimnazjum Ewy Falkowskiej i Darii Kromer zorganizowana została akcja zbiórki środków pieniężnych z przeznaczeniem na pomoc ucierpiałym w trzęsieniu ziemi na wyspie Haiti.
Do akcji włączyła się młodzież klasy 1A i 2D gimnazjum. Rodzice jak i sama młodzież postarała się o wspaniałe wypieki domowe i egzotyczne potrawy (sajgonki) , które były przez trzy w/w dni sprzedawane za symboliczne kwoty dzieciom i nauczycielom szkoły. Klasowi wolontariusze za zgodą Dyrekcji szkoły kwestowały zbierając drobne pieniądze –wielu uczniów od najmłodszych do najstarszych przyłączyło się do pomocy finansowej.
Serdeczne podziękowania nalezą się młodzieży która poświęciła swój czas na organizację ,pilnowanie porządku i sprawne liczenie zebranych kwot.
Finałem akcji była wpłata kwoty 1212,20 PLN na konto Polskiej Akcji Humanitarnej z przeznaczeniem „POMOC HAITI”.
Wolontariusze udzielający się w akcji: E.Falkowska, D.Kromer, A.Nogowska, Linka Nguyen, K.Kaniewska, A.Brociek, S.Grzeszczuk, S.Chwazik, A.Popis, S.Bieniek, I.Kwiecińska, M.Jasińska, A.Dudek, P.Borkowska.
Podziękowania oprócz Dyrekcji Szkoły należą się Nauczycielom za przyłączenie się do Akcji i za wyrozumiałość w krótkich nieobecnościach wolontariuszy na części lekcji lub pojedynczych spóźnieniach.       
 zobacz zdjęcia...>  

                                                                     Pozdrawiam wychowawca klasy 1A
                                                                                       PIOTR BRZOZOWSKI

„Dzień Pluszowego Misia”

Dzień Pluszowego Misia...
 
... W związku z odbywającym się 25 listopada Dniem Pluszowego Misia, nasi uczniowie „pracujący” w „Gimku” i w „Gimku Juniorze” przeprowadzili zbiórkę zabawek dla dzieci, które być może nie zawsze dostają prezenty. Udało się zebrać osiem worków pluszaków. Wszystkie zabawki
7 grudnia zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lesznowoli. Mamy nadzieję że nie była to ostatnia taka akcja w naszej szkole i za rok znów będziemy zbierać zabawki dla dzieci z ubogich rodzin.        
 przeczytaj więcej...>  

                                                                                                     Barbara Szewczak

„Mamo, Tato wolę wodę”

Uczniowie z klas I – III ...
 
... naszej szkoły wzięli udział w kampanii edukacyjnej „Mamo, Tato, wolę wodę”, która jest realizowana w 40 miastach w Polsce.
Celem nadrzędnym programu jest podniesienie poziomu wiedzy dzieci na temat właściwości wody oraz jej wpływu na życie i zdrowie człowieka. Dzieci uczestnicząc w cyklu zajęć na temat wody przeprowadzały różne eksperymenty pod okiem nauczycieli, rozwiązywały zadania zawarte w zeszytach ćwiczeń, nauczyły się śpiewać piosenki. Przez cały czas towarzyszyła im pacynka Zdrojek, która zachęcała je do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało odznakę Opiekuna Źródła. Nauczyciele zachęcili uczniów do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wolę pić wodę, bo…”. Uczniowie klas pierwszych na zajęciach koła plastycznego pod kierunkiem pani Małgorzaty Woźniak – Kłody wykonali prace konkursowe i otrzymali nagrodę, którą stanowi zestaw pomocy edukacyjnych.
                                                                                                     Katarzyna Kapuścik

„Spotkanie Św. Barbary i Św. Mikołaja”

W tym roku w szkole...
 
... w Nowej Iwicznej spotkała się Św. Barbara z Św. Mikołajem. Wyjątkowo 4 grudnia Mikołaj obdarowywał uczniów upominkami. Było bardzo wesoło bo już tradycyjnie rozegrano sportowy TURNIEJ MIKOŁAJKOWY. Jak na taką okoliczność przystało rywalizacje sportowe miały charakter mikołajkowy.
                  Odbyły się wyścigi:
                              • Mikołajków
                              • Rozbrykanych reniferów
                              • Nowoczesnych Mikołajów jeżdżących na deskorolkach.
                              • Konkurowano o czarodziejską czapkę Mikołaja
              Pełne humoru była konkurencja roztargnionego Świętego Mikołaja, gubiącego prezenty.
             Śmiechu i zabawy było mnóstwo, ale jak zawsze w konkurencjach sportowych nie brakowało rywalizacji. Konkurencje rozegrano w trzech kategoriach wiekowych
Zwycięzcy wśród klas: IV- IVC, V –VA, VI –VIB

                                Gratulujemy, czkamy na Mikołaja za rok.
                                                                              Dorota Grad, Eliza Makowska

„MIEJ OKO NA POCIĄG”

W trosce o bezpieczeństwo ...
 
...naszych najmłodszych uczniów przeprowadziliśmy w naszej szkole projekt kampanii społecznej Bezpieczny przejazd - ,,Zatrzymaj się i żyj” .
W ramach imprezy zorganizowano : konkurs na hasło ostrzegawcze , znak ostrzegawczy, plakat oraz happening.
Po burzliwych dyskusjach uczniowie wybrali zwycięskie hasło ,, Miej oko na pociąg”.
Happening ,,Wsiąść do pociągu z Hałasowa” przypomniał zagadnienia związane z bezpieczeństwem na przejazdach...
                                                      
 przeczytaj więcej...>  

                                                      Dorota Grad, Eliza Makowska, Tomasz Domeradzki

Dzień Niepodległości' 2009

10 listopada 2009r. ...
 
  ... odbyła się w naszej szkole niecodzienna uroczystość poświęcona Ofiarom Zbrodni Katyńskiej w ramach edukacyjnego programu sadzenia dębów pod hasłem ,, Katyń- oclić od zapomnienia.
Uroczystość rozpoczęła akademia poświęcona...
                                                      
 przeczytaj więcej...>                zobacz zdjęcia...>

                     Barbara Socha, Eliza Makowska, Grażyna Machnicka, Tomasz Domeradzki

JEZIORKA 2009

28 maja 2009 odbył sie...
 
  ... I Zlot Młodzieży JEZIORKA 2009.
Organizatorem Zlotu było Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki i Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny TRAPER z Konstancina. Zaproszeni zostali uczniowie gimnazjów z gmin Zlewni Rzeki Jeziorki. Celem imprezy była integracja mieszkańców zlewni rzeki Jeziorki, popularyzacja walorów...
     
 zobacz zdjęcia...>
                                               Krystyna Balcerzak, Ewa Mysłowska - Marczuk

Pierwszy dzień wiosny...

...w Szkole Podstawowej w Nowej Iwicznej
 
  20 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Wszyscy uczniowie z klas IV- VI uczestniczyli w tym dniu w trzech konkurencjach , na które składały się zajęcia sportowe w sali gimnastycznej, plastyczne...
                            
 zobacz zdjęcia...>
                                                                      Agnieszka Huber i Dorota Grad

Pierwszy dzień wiosny...

...w Gimnazjum w Nowej Iwicznej
 
  Mimo że za oknem prawdziwie zimowa pogoda to, jak co roku 20 marca oznacza rozpoczęcie kalendarzowej wiosny. Ten dzień uczniowie naszej szkoły spędzili radośnie i twórczo. Pięknie przebrali się w stroje nawiązujące swoją kolorystyką...
                            
 zobacz zdjęcia...>
                                                                              Anna Seidler i Barbara Socha

Rekolekcje Wielkopostne'2009

REKOLEKCJE DLA GIMNAZJALISTÓW 2009
 
Tegoroczne rekolekcje dla gimnazjalistów prowadzili klerycy Archidiecezjalnego Seminarium Duchownego. Tematem przewodnim było nawrócenie, zaufanie, zawierzenie. Każdemu spotkaniu towarzyszył śpiew, praca w grupach, fragmenty filmu ,, Matrix”, drama. Trzydniowe nauki...
                                        
zobacz więcej...>
                                                                                               Barbara Socha

English Song Festival'2009

"ENGLISH SONG FESTIVAL"
 
Dnia 10.02.2009 w naszej szkole odbyła się III edycja konkursu English Song Festival, czyli Konkursu Piosenki Angielskiej. Po raz kolejny uczniowie klas podstawowych i gimnazjum mieli możliwość...
                                                           
zobacz więcej...>
                                                                                          Anna Seidler

„ Nie boimy się konfliktów. Szkoła mediacji szkolnych”

Uczniowie z Gimnazjum ZSP...
 
  ... w Nowej Iwicznej biorą udział w programie Federacji Inicjatyw Oświatowych „ Nie boimy się konfliktów. Szkoła mediacji szkolnych”. Zajęcia odbywają się na terenie szkoły, w czasie pozalekcyjnym.
Cele programu to :
- przygotowanie uczniów do prowadzenia mediacji w konfliktach rówieśniczych
-wypracowanie przez nich akceptowanych przez radę pedagogiczną planów działań , mających na celu wdrożenie w szkole mediacji rówieśniczych jako sposobu rozwiązywania konfliktów
- przygotowanie przez uczniów projektów działań promujących na terenie szkoły mediacje rówieśnicze – skierowanych do uczniów, rodziców ( rada rodziców) i nauczycieli ( rady pedagogiczne).
Dążymy do poprawy bezpieczeństwa uczniów na terenie szkoły poprzez stosowanie procedur mediacyjnych do rozwiązywania konfliktów rówieśniczych, zamierzamy wprowadzić mediacje do szkoły jako stały element realizacji programu wychowawczego i profilaktycznego.
                                                                               Pedagog Krystyna Balcerzak

Oszczędzamy w SKO'2008

Nasza szkoła ...
 
  ...bierze udział czynny udział w akcji SKO organizowanej przez mazowiecki Bank Regionalny w Lesznowoli .

 zobacz dyplom SP...>                      zobacz dyplom Gim...>

Wiosenny Bal'2008

Po raz kolejny Dyrekcja...
 
  ...i wychowawcy sprawili dzieciom wielką radość organizując 2 kwietnia WIOSENNY BAL. Dzieci miały okazję zaprezentować fantazyjne stroje, brały udział w ciekawych konkursach w których wygrywały słodkie nagrody.
Tańcom i wesołej zabawie nie było końca. Aby zobaczyć uśmiechnięte buzie naszych pociech zapraszamy do galerii zdjęć..

 zobacz zdjęcia...>

Turniej Mikołajkowy'2007

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY...
 
...7 grudnia dzieci z klas I-III próbowały swoich sił, zwinności i szybkości w wielu konkurencjach sportowych podczas turnieju mikołajkowego.
Wszystkie konkurencje dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń, tym bardziej, że nie było przegranych. Każda grupa na koniec otrzymała słodką nagrodę.
Uśmiechnięte buzie naszych pociech możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach.

 zobacz zdjęcia...>

Bal Andrzejkowy'2007

31 listopada w naszej szkole...
 
...dzieci bawiły się na zorganizowanym przez Radę Rodziców balu andrzejkowym.
Uczestnicząc w wielu konkursach zdobywały nagrody, prezentowały swoje umiejętności taneczne, a przede wszystkim doskonale się bawiły, co widać na załączonych zdjęciach.

 zobacz zdjęcia...>

Mikolajki'2007

6 grudnia wszystkie klasy...
 
...nauczania zintegrowanego wyjechały na wycieczkę do Teatru Polskiego na opowieść o narodzeniu Jezusa z Nazaretu. Przedstawienie „Pastorałka” Leona Schillera gromadzi to wszystko, co w polskiej tradycji świąt Bożego Narodzenia najpiękniejsze, to z czego ów świąteczny polski obyczaj wyrasta. Dzięki tej wycieczce dzieci zrozumiały, że święta Bożego Narodzenia nie są świętami choinki.

 zobacz...>

Andrzejki'2007

„W andrzejkowo – mikołajkowej atmosferze”...
 
...Przełom listopada i grudnia to tradycyjnie czas wróżb i prezentów. Klasa IV A nie przegapiła żadnej z tych okazji. Poznawanie tajemnic przyszłości oraz spotkanie ze św. Mikołajem to przecież tak ekscytujące chwile. W czwartkowe listopadowe popołudnie uczniowie razem...

 zobacz więcej...>

Basen'2007...

...klas drugich.
 
Na zakończenie turnusu nauki pływania klas drugich 20 listopada 2007 roku odbyły się zawody pływackie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie.
W zawodach brały udział szkoły z Piaseczna i Lesznowoli.
Nasza szkoła zajęła II miejsce w klasyfikacji łącznej otrzymując 155 punktów...
 

zobacz więcej...>

Ślubowanie...

...klas pierwszych'2007- ,,Jesienny egzamin pierwszoklasisty”
 
Od dawna tradycją naszej szkoły jest uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. 26 października 2007r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.
Ślubowanie to niezwykła uroczystość, z którą...
 

zobacz więcej...>

BEZ BARIER

„e-misja Dobrej Woli”...
 
W dniach 05, 08 i 09 października bieżącego roku. w ZSP w Nowej Iwicznej odbyły się zajęcia prowadzone metodami aktywnymi pt. „BEZ BARIER” .
Celem spotkań z młodzieżą....
  więcej...>


"e-misja Dobrej woli"...> artykuł opublikowany na łamach "Kuriera Południowego"

                                                                             Bożena Małkowska – kierownik projektu

Warsztaty dziennikarskie.

ZRÓB TO Z NAMI - SAM TEGO NA PEWNO NIE ZROBISZ...
 
...na warsztaty dziennikarskie odbywające się w naszej szkole, chodziła‚ spora grupa osób.
Celem było stworzenie własnej gazetki. Po długich namysłach m.in. nad tytułem, dostała się do drukarni. Dziś można ją obejrzeć w wersji elektronicznej....
  więcej...>
                                                                                                           Monika Wolańska 3cg

Bal klas trzecich gimnazjum.

Jak było?...
 
...zobacz Sam.
 
                   Przygotowała:
                            Natalia Konarzewska 3bg
zobacz zdjęcia...>

Charakterystyka ekosystemu stawu w Mysiadle.

Cel...
 
...określenie stanu czystości oraz organizmów roślinnych i zwierzęcych....
 

zobacz więcej...>

Otwarcie obiektu splotowego...

                                        przy Zespole Szkół Publicznych
                                                   w Nowej Iwicznej
...
 
    
 
przecięcie wstęgi...> zobacz film
Zawody w "ZBIJAKA" uczniów nauczania zintegrowanego
zobacz więcej...> (1,7MB).
Zawody sportowe ...materiały w przygotowaniu...
zobacz więcej...>
Koncert Eweliny Flinty
zobacz więcej...>
Podsumowanie ...materiały w przygotowaniu... zobacz więcej...>

Kilka dni przed oficjalnym otwarciem boiska zostało ono poświęcenie  przez księdza biskupa zobacz fotografie 
[1]    [2]  (1,1MB).

PAMIĘTAMY 02.04.2007r.         Druga rocznica śmierci Jana Pawła II


zobacz więcej <Wirtualna Polska>
zobacz więcej <Onet>

Wiosna, ach to ty!

Uczniom Szkoły Podstawowej...
 
...w Nowej Iwicznej pierwszy dzień wiosny nie kojarzy się z dniem wagarowicza, a z niecodzienną nauką, do której pilnie przygotowują się na długo przed 21 marca. Tak było i w tym roku. Samorząd Szkolny opracował...
 

zobacz więcej...>

Matematyka - nauczanie zintegrowane

Konkurs matematyczny
 
15 marca w naszej szkole odbył się I etap ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Kangurek”. Brały w nim udział dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich nauczania zintegrowanego. O wynikach konkursu dowiemy się z końcem maja.

zobacz zdjęcia...>
 

"Bal karnawałowy Rodziców"

W ostatnią sobotę...
 
...  karnawału odbył się w naszej szkole bal charytatywny organizowany przez Rade Rodziców. Nasze panie kucharki przygotowały pyszne jedzonko. Zabawę wspaniale poprowadził wodzirej Rafał...
 

zobacz więcej...>

Ferie zimowe 2007r.

Białe szaleństwo!!! Oj, się działo!!!...
 
29.01.2007. Śniegu brak. Pada deszcz. Godz. 7.00. Autokar pełen uczniów, absolwentów i przyjaciół wyrusza w daleką drogę.
Cel – Račkova Dolina, Słowacja.
 

zobacz więcej...>

"Bal karnawałowy klas I-III"

26 stycznia w...
 
... naszej szkole najmłodsi uczniowie bawili się na karnawałowym balu.
Przepiękne stroje i uśmiechnięte buzie naszych milusińskich świadczą o wspaniałej zabawie. Przekonajcie się sami……...
 

zobacz więcej...>

Boże Narodzenie'2006


Z okazji Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku
chcielibyśmy złożyć wszystkim nauczycielom
i pracownikom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia:
zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności.
Niech te święta pachną choinką, a św. Mikołaj
przyniesie wór prezentów (nie tylko dla najmłodszych).


                                                                                   Uczniowie ZSP w Nowej Iwicznej

Boże Narodzenie - tradycja polska...>

 
Czy wiemy jak świętują inni??...>

Wieczór kolęd...>

"Tydzień sztuki"

W dn. 28.11 – 1.12. 2006...
 
...odbył się w naszej szkole „prototypowy” program pt. „Tydzień sztuki”. Każdy dzień niósł za sobą nowe wyzwania dla poszczególnych klas gimnazjum. We wtorek wykonywaliśmy pojazd przyszłości, środa przebiegła pod hasłem wyboru patrona szkoły, czwartek to dzień wróżb andrzejkowych oraz...
 

zobacz więcej...>

Ślubowanie...

...klas pierwszych'2006
 
Dnia 27 października 2006 roku uczniowie klas pierwszych uroczyście składali przysięgę uczniowską.
Uroczystość ślubowania zaszczyciła swoją obecnością dyrekcja szkoły i zaproszeni nauczyciele.
Jak co roku licznie przybyli również...
 

zobacz więcej...>

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr"

26 października Gimnazjum, 27 października Szkoła Podstawowa
 
Dnia 26 i 27 października ma terenie Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej został przeprowadzony konkurs informatyczny dla szkoły podstawowej i gimnazjum. Była to pierwsza edycja w Polsce Międzynarodowego Konkursu ...
 

zobacz więcej Gim...>
zobacz więcej SP...>

V Otwarte Mistrzostwa...

 ... Nowej Iwicznej w Judo
 
Organizatorzy: UKS ,,Iwiczna”,
Urząd Gminy Lesznowola Termin zawodów: 29.10.2006 (niedziela)
Miejsce zawodów:
                     Zespół Szkół Publicznych Nowa Iwiczna ul. Krasickiego 56

                                                                                   Przygotował: Artur Brzeziński

więcej...>

ORIGAMI...

XVII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA ORIGAMI W TERAPII I EDUKACJI
Papierowe gry i zabawy dydaktyczne
Warszawa - Nowa Iwiczna 28.10.2006

Polskie Centrum Origami serdecznie zaprasza na kolejną konferencję. Tegoroczne spotkanie poświęcone zostanie grom i zabawom dydaktycznym wykorzystującym modele origami. Jak co roku podczas warsztatów zaprezentowane zostaną różne techniki składania papieru oraz pedagogiczne, metodyczne propozycje wykorzystania składania papieru w edukacji i zajęciach terapeutycznych. Uczestnikami konferencji mogą być wszyscy zainteresowani przedstawioną przez nas problematyką – nauczyciele, pedagodzy, wychowawcy, studenci, rodzice. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

więcej o KOTE...>


zobacz zdjęcia...>

DZIEŃ NAUCZYCIELA...

...W NOWEJ IWICZNEJ
 
Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku jest wykształcenie”
Wam, kochani nauczyciele, dziękujemy dzisiaj za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, że wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, ze na efekty waszej pracy trzeba ...
 

więcej...>

 

Uczniowie

Koła zainteresowań
Galeria zdjęć
Gazetka szkolna
Klasy
Samorząd szkolny
Konkursy
Ciekawe strony
Nasze sukcesy
Wykaz podręczników
Kalendarz
Informatyka
 

Rodzice

Rada Rodziców
Dzienniczek UO-NET

Nauczyciele

Dyrekcja
Nauczyciele
Dziennik UO-NET
Publikacje nauczycieli
Terapia

© 2006 Wszelkie prawa zastrzeżone.